آموزش بازی “دونفره” بلوتوث در والیبال حرفه ای + تصویری + فیلم

سلام به همه ای دوستداران والیبال بخصوص والیبال حرفه ای

 

این آموزی برای بازی دونفره بلوتوث می باشد دوستانی که هنوز نسخه وای فای آنها فعال می باشد نسخه خود را به آخرین نسخه بازی به روز رسانی کنند.

 

در این آموزش قصد داریم که نحوه اتصال و تنظیم دستگاه خود برای بازی دونفره را آموزش دهیم که بیشتر از بازی دونفره لذت ببرید. (بازی دونفره آزمایشی)

 

همانطور که میدانید بازی دونفره در بازی والیبال حرفه ای از طریق بلوتوث خود گوشی می باشد که یکی از دستگاه ها بعنوان میزبان و دیگری مهمان می باشد.

نکته ای دیگری که در مورد بازی دونفره از طریق بلوتوث هست نسخه بلوتوث دستگاه ها آنها می باشد که باعث مشکل دراتصال و انجام بازی می شود.

[آموزش]

مرحله اول : نیازی نیست قبل از بازی دو دستگاه را بهم متصل کنید چون این عمل توسط خود بازی انجام خواهد شد. البته اگر قبل از ورود به بازی بلوتوث رو هم روشن کنید مشکلی پیش نمیاد.

ابتدا وارد منوی بازی شوید و آیکن بازی دوستانه را انتخاب کنید و روی آیکن بازی دونفره – آزمایشی کلیک کنید.

Screenshot_2016-08-07-21-55-42

بعد از کلیک روی گزینه بازی دونفره درصورت خاموش بودن بلوتوث شما از شما درخواست می شود به بازی اجازه بدهید تا بازی بلوتوث را روشن کند.

Screenshot_2016-08-07-21-52-25

 

مرحله دوم : در این مرحله شما باید دستگاه میزبان یا مهمان را انتخاب کنید. دستگاه میزبان (تیم میزبان – بازی در سمت چپ) و دستگاه مهمان (تیم مهمان – بازی درسمت راست). ابتدا یکی از شما تیم میزبان را انتخاب کنید  و از شما می خواهد که به بازی اجازه بدهید که قابل مشاهده بودن بلوتوث را بدهید و سپس دستگاه دوم تیم مهمان را انتخاب کند و با اندکی صبر قسمت “لیست دستگاه ها” نمایش داده می شود.

2

در این قسمت شما میتونید روی دکمه متصل ها کلیک کنید که با کلیک روی آن دستگاه های که قبلا با شما جفت شده باشد نمایش داده می شود و یا میتونید روی دکمه جستجو کلیک کنید تا بلوتوث های فعال اطراف شما نمایش داده شود.

Screenshot_2016-08-07-21-53-55

بعد از نمایش “نام بلوتوث دستگاه های شما” روی نام آن کلیک کنید و اندکی صبر کنید تا دستگاه دوم به دستگاه اول متصل شود. بعد از انتخاب نام بلوتوث دستگاه میزبان به قسمت انتخاب تیم هدایت می شوند.

 

 

مرحله سوم : بعد از اتصال کامل دو دستگاه شما به قسمت (انتخاب تیم)  هدایت می شوید که باید توجه داشته باشید هر دو دستگاه چه میزبان و چه مهمان همزمان به این قسمت وارد شوند بعد اقدام به انتخاب تیم نمایید. توصیه می شود چند ثانیه بعد از باز شدن قسمت انتخاب تیم به صورت کامل اقدام به انتخاب تیم نمایید. (در صورت هر گونه مشکل در انتخاب تیم از بازی خارج شوید و دوباره وارد بازی شوید)

4

منتظر بمانید هر دو دستگاه به این قسمت وارد شوند. ↑↑↑↑↑ بعد از انتخاب تیم منتظر بمانید تا ۸ ثانیه به اتمام برسد و شما به قسمت ترکیب و  … هدایت شوید

5

 

مرحله چهارم :  در این قسمت تیم میزبان میتواند سالن بازی – توپ بازی و تنظیمات بازی (در نسخه های بعدی) و همچنین ترکیب تیم خود را تنظیم نماید و در سمت دیگر تیم مهمان میتواند ترکیب تیم خود را تنظیم نمایید. (باز هم توصیه می شود بعد از وارد شدن به این قسمت چند ثانیه صبر کنید سپس اقدام به تغییرات شوید بدلیل ارسال کامل اطلاعات هر دو دستگاه به هم)

نکته : ابتدا دکمه شروع بازی تیم میزبان غیرفعال می باشد چون ابتدا باید تیم مهمان اعلام آمادگی نماید سپس دکمه تیم میزبان  فعال خواهد شد.

برای اتصال در این قسمت شما میتونید با تغییر لباس تیم خود از اتصال با دستگاه دیگر مطمئن شوید (در صورت هر گونه مشکل در انتخاب لباس از بازی خارج شوید و دوباره وارد بازی شوید).

توصیه می شود ابتدا تیم میزبان تمام تغییرات خود را اعمال نمایید (انتخاب سالن – توپ و تعیین ترکیب) سپس تیم مهمان انجام دهد.

 

بعد از اتمام تغییرات هر دو دستگاه ابتدا تیم مهمان روی شروع بازی کلیک کند سپس دکمه شروع تیم میزبان فعال شد بلافاصله تیم میزبان هم روی دکمه شروع کلیک کند.

 

نکته مهم : شاید بدلیل سرعت کم دستگاه شما برای رفتن به قسمت گیم پلی یا سالن بازی کمی طول بکشد که وقتی وارد گیم پلی بازی شدید با مکانیکی استفاده شده است منتظر می ماند که دستگاه دیگر کامل وارد شود سپس سوت بازی به صدا در خواهد آمد.

 

6

تیم میزبان ↑↑↑

باز میگویم که ابتدا دستگاه تیم میزبان تغییرات خود را اعمال  نمایید سپس تیم مهمان.

7

فعال شدن دکمه شروع بازی بعد از امادگی تیم مهمان. ↑↑↑

 

مرحله آخر : بعد از انجام مراحل به صورت صحیح شما وارد بازی خواهید شد و میتوانید از بازی دونفره با دوستان و اقوام خود لذت ببرید.

 

نکته : در قسمت بازی شما فقط میتوانید بازی را متوقف کنید و امکان تعویض بازیکنان وجود ندارد (در آینده اضافه خواهد شد) .  (در صورت هر گونه مشکل از بازی خارج شوید و دوباره وارد بازی شوید).

 

البته تا حدالامکان کاری کردیم که مشکلی پیش نیاد اما متاسفانه در برخی موارد مشکل پیش خواهد آمد بدلیل تفاوت نسخه بلوتوث دستگاه ها  و یا کمبود حافظه برای ادامه بازی در برخی از دستگاه ها که این مشکلات از گوشی می باشد نه بازی.

 

از شکیبایی و انتخاب بازی والیبال حرفه ای از شما سپاسگزاریم.

 

هرگونه سوال در مورد بازی دونفره داشتید در دیدگاه این پست بپرسید تا جواب مناسبی داده شود.

 

 

فایل ویدویی آموزش بازی دونفره (وای فای… تقریبا با بلوتوث یکی می باشد)

 

 

 

با تشکر استودیو بازی سازی “هه ستی یاری”

یوسف زارعی و ابوالفضل بزی

======================================================================

آیا این آموزش مفید بود؟

View Results

 

156دیدگاه در “آموزش بازی “دونفره” بلوتوث در والیبال حرفه ای + تصویری + فیلم

 1. باسلام خدمت شما.سلاوتان لی بیت
  استاد عزیز بازی بنظرم جذابیت خودشو از دست داده.من جزو اولین کسایی بودم که بازی رو دانلود کردم.اما الان حال ندارم حتی برم تو بازی فقط هر روز میرم جایزه رو میگیرم و میام بیرون.چن پیشنهاد دارم یک اینکه بازی طوری باشه که اگر روز های پشت سر هم اومدیم تو بازی هر دفه جوایز بیشتری و بهتری داده بشه مثلا یک ماه مدام اگه من بیام و بازی هایی کرده باشم. سه تا گوی شانس بدین که جایزه توشون باشه که هرکدوم دیگه قسمت بشه. بعدی اینکه به افراد اجازه ساخت تیم بدین یه بازی ایرانی فوتبالی ساختن به اسم فوتبال چامپیون میتونن یه نیگا بندازین خیلی جالبه جذابیت شمارو هم بالا میبره. و این ویدیو چک هم خیلی جالب لطفا بهترش کنید. باسپاس فراوان دوسدار شما صدیقیان
  خواتان له گه ل بیت بژی مریوان

 2. باسلام
  بعد از مدت ها یه بازی ایرانی عالی در سبک ورزشی دیدم، واقعا در نوع خودش بی نظیره. ممنونم از سازندگان این بازی. آپدیت جدید هم که ترکونده، همه چیز داره، مخصوصا نسخه مایکت که اسم بازکینا هم درسته. واقعا عالیه

 3. من بازی رو نسخه قبلیشو داشتم بعد که نسخه جدید بازی رو تو تلگرام گذاشتین اونو نصب کردم میخوام ببینم من که اینو از تلگرام نصب کردم فرقی هم میکرد ازدمایکت بروزش کنم یا نه؟

  1. با سلام.

   نسخه روی کانال متاسفانه یک اریراد کوچک داشت برای همین حذف کردیم.. به همه توصیه میکنم نسخه مایکت رو نصب کنید.. چون نام بازیکنان تیم ملی ایران درست هست.. و واقعا با نام های واقعی بازی یه لذت دیگه ای داره

 4. با سلام خدا قوت! دمتون گرم.
  یک پیشنهاد در بازی کاپ ویا لیگ تیمی که ما انتخاب میکنیم در بازی برگشت در سمت راست قرار میگیردوچون در تمرینات وبازیهای دوستانه همیشه در سمت چپ هستیم در بازی برگشت ضربه زدن از راست به چپ با کم دقتی مواجه میشود،لطفا در تمرینات یا دوستانه امکان انتخاب جای تیم را هم قرار دهید.باتشکر

 5. سلام میخواستم بگم که چرا همه ی بازیکنان شبیه سعید معروف هستند واینکه چرا بازیکنان کمی هم هستند و بازی کنانی مثل مباشری آرمین تشکری بهبودی نیستند واینکه لطفا ویدیو چک هم بزارید و مسابقات المپیک بزارید راستی اسم بازیکنان هم برعکس نوشته شده لطفا رسیدگی کنید و اینکه تمامی لباس های تیم ملی را اضافه کنید خیلی ممنون بخاطر بازی خوبتون مرسی

 6. سلام امکانش هست بازی ۳ بعدی ۳dبشه یا مثلا داورو نشون بده یا حتی زیر تور خالی باشه تور دیوار نباشه یا مثلا چهره واقعی تر حتی نزدیک به اون چهره بشه یا مثلا ویدئو چک بیاد یا نمایش دقیق تر مشخصات بازی کن خیلی ممنون از بازیتون عالیه

 7. تیم صربستان چرا انقد ضعیفه؟
  تیم روسیه هم اسپریدونف و میخایلوف دیگه به روسیه دعوت نشدن.
  کورک هم توی لهستان اسمشو اشتباه نوشتید تازه تو ترکیب اصلی هم نیست.
  تعداد بازیکنای هر تیم هم دو تا اضافه کنید.
  توی کاپ هم این تایم بعد از هر بازی چه چیز مسخره ایه هیچ بازی دنیا اینطوری نیست!

  1. با سلام
   ۱ – با اینترنت وارد بازی شوید تا روزانه اعتبار رایگان جایزه بگیرید.
   ۲- به بخش سکه رایگان مراجعه کنید
   ۳- بازی کنید و ببرید.
   ۴- به قسمت خرید اعتبار در فروشگاه مراجعه کنید

 8. سلام.خیلی خیلی تشکر میکنم ازتون بابت این بازی.به هر کس نشون دادم ازش خوشش اومده.فقط همه میگفتن ای کاش گزارشگر هم داشت…تو رو خدا گزارشگرو به بازی هر جوری شده اضافه کنید…این جوری بازی دو تا چهار برابر قشنگ میشه…خیلی ممنون

 9. با سلام خدمت مدیر گرامی و عزیز
  بازی عالیه یعنی اولین بازیه والیبالیه که من دیده و بسیار هم پسندیدم فقط اگه انلاین بشه یعنی امکان رقابت در سراسر کشور باشه عالیه میشه بعد اگه میشه اون تنظیم زمان برای ضربه به توپ رو ورش دارین مثلا وقتی قدرت ضربه به توپ رو مشخص کردیم و انگشتمونو برداشتیم اتوماتیک توپ رو بزنه چون تنظیم زمان داره بعضی وقتا به توپ نمیخوره خیلی رو مخه درسته یکی از چیزای لازم برای والیبال همون تعیین زمان ولی اینجا یکم سخته لطفا بازی رو انلاین کنید تا بتونیم با دیگران بازی کنیم هیچ عیب دیگه ای نداره انشالا به نظرم رسیدگی کنید چون این مشکل خیلیا هست و کیفیت بازی بالا میره پس لطف کنید رسیدگی کنید با تشکر از تلاشتون.

  1. با سلام.ممنون از نظرتون. انشالا در آینده نسخه انلاین هم منتشر خواهیم کرد. من قبل از اینکه بازی ساز باشم یک گیمرم. که این نحوه سرویس زدن آدم رو به چالش میکشه و حساسیت بازی رو هم بالا میبره. من الان هیچ سرویسی از دست نمیدم چون نحوه زدنش دستم اومده که شمام اگر تمرین کنید می فهمید چقد راحته این کار.

 10. سلام یه سوال
  چرا وقتی میرم تو بازی دونفره موقعی که روی میهمان یا میزبان فرقی نداره,کلیک میکنم از بازی میاد بیرون؟
  در صورتی که گوشی مقابل روی میزبان کلیک کرده و رفته داخل.

  1. با سلام
   همانطور که میدونید بازی دونفره به صورت آزمایشی می باشد و ایراداتی دارد که درحال رفع آن هستیم. متاسفانه در برخی از دستگاه ها اطلاعات را به دستگاه دیگیر نمی فرستد

  1. با سلام

   نیازی به حذف همه برنامه هاتون نیست چون تو پیغام شناسایی برنامه مخرب اسم برنامه که باید حذف کنید نمایش داده می شود. و اگر نام نوشته نشده باشید به منظور بن شدن شما پیغام نمایش داده می شود.

 11. ﻟﻂﻔﺎ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﺑﺎﺯﻳﻜﻨﺎﻥ ﺭﻭي ﺗﻮﺭ و اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ اﺯ ﺑﺎﺯﻳﻜﻨﺎﻥ ﻋﻘﺒﻲ ﺭا ﺑﻪ ﺑﺎﺯﻱ اﺿﺎﻓﻪ ﻛﻨﻴﺪ ﻫﻤﻴﻨﻂﻮﺭ ﻧﺎﻡ ﺑﺎﺯﻳﻜﻨﺎﻥ اﻳﺮاﻥ ﺭا اﺻﻼﺡ ﻛﻨﻴﺪ و ﺑﺎﺯﻳﻜﻨﺎﻥ ﺑﻴﺸﺘﺮﻱ ﺑﻪ (ﺗﻴﻢ ﻣﻠﻲ اﻳﺮاﻥ) اﺿﺎﻓﻪ ﻛﻨﻴﺪ و ﻟﻂﻔﺎ ﺗﻴﻢ ﻫﺎﻱ ﺑﺎﺷﮕﺎﻫﻲ اﻳﺮاﻥ ﺭا ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺠﺎﻧﻲ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﻱ ﻗﺮاﺭ ﺩﻫﻴﺪ

  1. با سلام

   اگر بخواهیم قابلیت دریافت به همه بدیم که عمرا بشه یه امتیاز از حریف گرفت. الان خیلی ها نمیتونن امتیاز از لیبرو بگیرن اونم اضافه کنیم که باید واس یه امتیاز یک ساعت بازی کنید. نام بازیکنان هم که نوشتیم دلیلش چیه ولی کسی نیس بخونه. انشالا در سال های آینده تیم باشگاهی هم اضافه میشه البته اگر واس اونم مجوز بدن.

 12. ﻟﻂﻔﺎ ﺗﻴﻢ ﻫﺎﻱ ﺑﺎﺷﮕﺎﻫﻲ ﻣﺜﻞ ﭘﻴﻜﺎﻥ ﺭﻭ ﺑﮕﺬاﺭﻳﺪ و ﺑﻪ ﺗﻌﺪاﺩ ﺑﺎﺯﻳﻜﻨﺎﻥ اﻳﺮاﻥ اﺿﺎﻓﻪ ﻛﻨﻴﺪ
  ﻳﻜﻲ اﺯ ﺩﻻﻳﻠﻲ ﻛﻪ ۱۰% ﺑﺎﺯﻳﻜﻨﺎﻥ اﺯ ﺷﻤﺎ ﺭاﺿﻲ ﻧﺴﺘﻨﺪ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﻧﺎﻡ ﺩﺭﺳﺖ و ﺑﺎﺯﻳﻜﻨﺎﻥ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺩﺭ ﺗﻴﻢ ﻣﻠﻲ اﻳﺮاﻥ اﺳﺖ
  و ﻳﻚ ﺧﻮاﻫﺶ ﺩﻳﮕﺮ ﻫﻢ اﺯ ﺷﻤﺎ ﺩاﺭﻡ ﺁﻥ ﻫﻢ اﻳﻦ اﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﻗﻮﻱ ﺑﻮﺩﻥ ﻏﻔﻮﺭ و ﻣﺤﻤﻮﺩﻱ ﺁﻫﻨﻬﺎﺭا ﺟﻠﻮ ﻗﺮاﺭ ﻣﻴﺪﻫم و ﻗﺎﻋﻤﻲ ﺑﻪ ﻫﻤﺮاﻩ ﻣﻴﺮﺯاﺟﺎﻧﭙﻮﺭ ﺑﺎﺯﻳﻜﻨﺎﻥ ﭘﺸﺖ ﺧﻄ ﺯﻥ ﻣﻦ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻫﻴﭻ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ اﻱ اﺯ ﺁﻥ ﻫﺎ ﻧﻤﻴﺸﻮﺩ
  و ﻟﻂﻔﺎ (ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ) ﺗﻮﭖ ﺗﻮﺳﻄ ﺑﺎﺯﻳﻜﻨﺎﻥ ﺭﻭي ﺧﻄ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﻱ اﺿﺎﻓﻪ ﻛﻨﻴﺪ
  ﺑﺎﺯﻫﻢ ﻣﺘﺸﻜﺮ اﺯ ﺑﺎﺯﻱ ﺧﻮﺑﺘﺎﻥ

  1. سلام. منم میدونم همه زحمت های ما نادیده گرفته شده فقط بخاطر تیم ملی ایران ولی واقعا ما تو این کار مقصر نیستیم وقتی بازی رو تایید نمیکنن ما چکار کنیم، مجوزم که هرچی زنگ میزنیم یه بهونه جور میکنن. حداقل دیگه شما ها که میدونید حمایت کنید که زودتر این مشکلات حل بشه. حالا ما یه کانال ارتباطی تو تلگرام ساختیم که نسخه اصلی رو اونجا منتشر میکنیم ولی ۵ هزار نفر از ۱۸۵ هزار نفر اونو دارن.

   اگر شما توپ رو واس پشت خط زن بندازید متوجه میشید که ۳ بازیکن اون رو میزنه نه یکی. که انتخاب این سه نفر واس زدن تصادفی انتخاب میشه.

   شاید در آینده قابلیت دریافت را هم به پاسور اضافه کنیم باید ببینیم میشه باهاش بازی کرد یا نه.

 13. سلام در بازی دو نفره من همین کاری رو گفتین انجام دادم ولی وقتی وارد بتزی می شم تیم میزبان یکی افتاده جلو و تیم میهمان هنوز داره بازی می کنه چه جوریه
  اگه بلوتوثی بشه خیلی بهتره

 14. سلام خسته نباشید برای قسمت کاپ بعد از اینکه یک بازی انجام می شود ادامه بازیها به دو ساعت بعد موکل می شود و هر بار که از بازی خارج می شوی دو ساعت از نو شروع می شود لطفا رسیدگی کنید

 15. بابا مسخرمون کردین .تا می خوام دو نفره بازی کنم بعد از ۶ امتیاز گیر میکنه. چرا با نقطه اتصال و وای فای دو نفره بازی میکنه بزار با بلوتوث .نه گیر میکنه هم اسون تر وصل میشن

  1. با سلام . خب اگر پست رو خونده باشید دلیلشو گفتیم. از ناسازگاری برخی کارت شبکه دستگاه ها می باشد. خب ما داریم رو بلوتوث کار میکنیم که کامل شد منتشر خواهیم کرد. حمایت کنید نه تخریب.

  1. با سلام . ممنون از دقتتون. کاش قبلش توضیحات بازی توی کافه بازار رو میخوندید منظورم فقط شما نیستید خیلی از دوستان فقط مینویسن هچی رو نمیخونن. ما همچی رو گفتیم ولی باز فوش میدن… چه خوبه با هم بسازیم نه ویران کنیم.

 16. سلام.
  من وقتی بازی دونفره رو می زنم وقتی بازیکن میهمان یا میزبان رو می زنم از بازی میپره بیرون نمیدونم دلیلش چیه؟
  لطفا کمکم کنید.
  خیلی منتظرش بودم وقتیم که اومد این اتفاق افتاد.

  1. سلام. لایک داری. خب گفتم این بخاطر ناسازگاری کارت شبکه دستگاه ها باهمه که بعد از مدتی ارتباطشون رو قطع میکنن. البته واس همه اینجوری نیست مثلا من گوشی سونی با ال جی رو تست کردم ۱۰ بازی بدون مشکل انجام دادم بودن هیچ مشکلی. انشالا با بلوتوثی کردن این مشکلات حل بشه. ولی شعار اصلی ما اینه که میگه “کار نشد نداره”.

  1. سلام منظورتون حل نشده یعنی چی؟ چون برخی از دستگاه ها قابلیت لمس همزمان ندارند ما در بالای صفحه دکمه برای دریافت برای این حالت اضافه کردیم که با کلیک روی آن به مرحله بعد آموزش میرن. برای کشیدن حتما شما باید بیشتر از ۲ ثانت دست خود رابکشید و همچنین برخی از دستگاه ها لمسشون ضعیفه ئ دیر عمل میکنه که مشکل از بازی نیست. حالا ما برای آن هم در نسخه های آینده روش جایگزین قرار خواهیم داد. اما قول ۱۰۰ درصد نمیدیم شاید هم نشد ولی سعی خودمون رو انجام میدیم که حالت شبیه ساز دسته بازی اضافه کنیم (باز میگم قول ۱۰۰ درصدی نمیدیم)

 17. اقا اگه تیم ها سه رنگ لباس داشتن خیلی بهتر بود ، چون الان تیم ملی یکم لباساش ناجور شده در صورتی که سه رنگش قشنگه مخصوصا قرمز که نداره دیگه اگه میشه در اپدیت بعدی اینکار رو بکنید

 18. بابا ول کنید مجوزو غیر قانونی بدید بیرون دانلودش کنیم مثل اون لینکی که دادید … اخع چه فایده داره فقط پرچم کشور باشه … مثل اون لینک بدید کانال نخسه کاملو … الان که طرفداراتون زیاد شده شمام غیر قانونی بدید بیرون …

  1. با سلام و تشکر بسسسسسسسسیار زیاد از شما …. تو رو خدا لطفا اگه می شه تعداد روز های استفاده از هر تیم . توپ یا سالن رو بر دارید …… جایزه ی کاپ رو بیشتر و تیم های گوناگون تری بیارین ،با تشکر فراوان.

   1. با سلام . ممنون. اگر قرار بر خذف زمان باز بودن باشد باید قیمت خرید ها ۱۰ برابر افزایش و سکه جایزه قطع و … انجام شود که اگر در نظر بگیرید الان با ۱۰ روز میتونید همه آنها را باز کنید ولی در حالت فول تایم ۱۰ ماه طول خواهد کشید. پس بهترین حالت ممکن حالت فعلی می باشد.

   1. سلام بر بازی سازیتون خیلی عالی بود ولی ای کاش که میشد بازی انلاین دونفره بهش اضاافه شه که بشه با کشور های دیه شهر های دیگه هم بازی کرد چون من اقوامی ندارم این بازیو بازی کنن خواهش میکنم مسابقه انلاین هم بزار

   2. سلام بر بازی سازیتون خیلی عالی بود ولی ای کاش که میشد بازی انلاین دونفره بهش اضاافه شه که بشه با کشور های دیه شهر های دیگه هم بازی کرد چون من اقوامی ندارم این بازیو بازی کنن خواهش میکنم مسابقه انلاین هم بزار۰

پاسخی بگذارید